UCZESTNICY WYPRAWY

Radek, Dominika , Arletta i Aisza 
  Dominika Kwiatkowska – niezwykle zmotywowana i zorganizowana osoba, absolwentka zarządzania finansami i zarządzania turystyką, zadba o budżet, dokumenty i trasę. Prowadzi warsztaty dla dzieci i dorosłych związane z kulturą, współpracując ze stowarzyszeniem polsko-marokańskim. Jest wolontariuszem w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Szkołę skończyła w Stanach Zjednoczonych i podróżuje od najmłodszych lat. Były zawodnik wyczynowej jazdy konnej. Mówi biegle po angielsku i uczy się języka arabskiego.
  Radek Kwiatkowski – to nieustraszony wędrowca, wytrwały negocjator i całkiem dobry handlowiec. Najlepiej czuje się w górach i na pustynnym pustkowiu. Jako sportowiec i były reprezentant kraju zawsze niesie największy plecak i nie narzeka. Mówi się o nim, że: „Wszystkich zna i wszystko załatwi”. Posługuje się angielskim i rozpoczął naukę języka francuskiego.
Arletta Kwiatkowska – niestrudzona w swym dążeniu do celu uczennica III klasy gimnazjum. Zawodniczka tajskiego boksu i całkiem elegancka młoda dama. Dba o zdrowie i prowadzi sportowy tryb życia. Jest motorem napędowym i nieustannie motywuje nas do wyjazdów. Ciekawa świata, nie poddaje się ani wysokości, ani odległości. Zna angielski i podstawy języka hiszpańskiego.
Aisza Kwiatkowska – uczennica IV klasy szkoły podstawowej tylko wygląda jak małe dziecko ;) Jest niezwykle rozsądna i niebywale roztańczona. To ona wybrała muzykę Chopina jako tło naszych warsztatów dla dzieci na świecie. Sprawdzona w wysokich górach, w niebywale wysokich temperaturach i dalekich podróżach. Świetnie komunikuje się po angielsku a czasem również w innych językach, których nie zna.

Analityk finansowy, handlowiec, gimnazjalistka i uczennica szkoły podstawowej – to uczestnicy wyprawy. Jesteśmy rodziną, która wielokrotnie odbywała samodzielne wyprawy dalekie i bliskie. Doświadczenie zdobyte podczas tych podróży oraz niezłomność motywują nas do realizacji trudnych przedsięwzięć. Działamy w wolontariacie, jesteśmy członkami Stowarzyszenia Współpracy Polsko-Marokańskiej oraz WWOFF. Wierzymy w ludzi, tak po prostu.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...